Strona główna   Mapa strony   Wersja do druku   Kontakt  
Instrukcja korzystania ze strony podmiotowej BIP MIR  

Strona internetowa Biuletyn Informacji Publicznej powstała zgodnie z zapisami ustawy o dostępie do informacji publicznej oraz aktów wykonawczych do niej.

W górnej, środkowej części strony BIP, wyświetlanej z każdego poziomu, znajdują się następujące ikony:


  – ułatwia powrót na stronę główną BIP MIR z każdego poziomu strony


  – wyświetla układ strony BIP MIR w postaci drzewka


  – ułatwia wydruk treści


  – pomaga internaucie w zapoznaniu się ze strukturą organizacyjną MRR, a także z danymi teleadresowymi poszczególnych jednostek organizacyjnych MIR.

W prawej, górnej części strony BIP MIR zamieszczony został mechanizm wyszukiwania informacji  W określone pole należy wpisać tytuł lub słowa opisujące  szukany tekst, a następnie kliknąć na znajdujący się obok znak   W centralnej części strony BIP MIR stanie wyświetlona lista znalezionych dokumentów odpowiadających kryteriom wyszukiwania.

Informacje o tym, kto jest odpowiedzialny za redagowanie BIP MIR, zamieszczone są w dolnej części strony głównej BIP MIR.

Na dole każdej strony publikowane są informacje o dacie ostatniej aktualizacji informacji na stronie, kto jest odpowiedzialny za tą aktualizację. Zamieszczony jest także licznik odwiedzin danej strony.

Lewa część strony BIP MIR to tzw. Menu przedmiotowe. W poszczególnych kategoriach Menu przedmiotowego zawarte są wszystkie, wymagane ustawą o dostępie do informacji publicznej, dane. Internauta może dowiedzieć się kiedy i jak powstało MIR, zapoznać się z życiorysami kierownictwa resortu, ich kompetencjami,  poznać skład osobowy Gabinetu Politycznego. Poniżej znajduja się kategorie, w których publikujemy informacje o tym w jaki sposób można załatwić swoją sprawę, i jaki jest tryb działania MIR.

Zainteresowanych karierą w naszym urzędzie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami pracy i staży. Informacje te publikujemy w kategorii Praca w Ministerstwie. 

Ze strony BIP MIR internauta dowie się również o aktualnie toczących się pracach w Ministerstwie.

Autor:Autor ostatniej modyfikacji:
Anna KobylińskaŁukasz Mrozik
Data opracowania:Data ostatniej modyfikacji:
2007-03-20 11:50:432014-05-07 09:09:21
Ilość odsłon artykułu: 22332
Rejestr zmian na stronie
Rejestr zmian na portalu
Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, ul. Wspólna 2/4, 00-926 Warszawa, Tel.: 22 273 70 00